Zastanawiasz się co zrobić i gdzie poznać nowych ludzi, aby spotykać w końcu tą jedyną najważniejszą w życiu osobę? Spraw sobie psa! Spacery z psem po parku to wspaniała okazja do tego, aby poznać nieznajomego lub nieznajomą. W końcu każdy sposób, aby odnaleźć miłość swojego życia jest dobry. Jeśli zastanawiasz się jaki pies zwiększa szanse na podryw, my podpowiadamy – Golden Retriever.

Najlepszy pies na podryw. Podryw na psa

Podryw na psa

Podryw na psa jest dobrym i skutecznym pomysłem, ale nie zapominajmy o najważniejszym, czyli samym psiaku. Posiadanie psa to wiele przyjemności, ale też i obowiązków. Jednym z nich jest wychodzenie z pupilem na codzienne spacery. Pies potrzebuje ruchu do codziennego życia i jest to raczej aspekt posiadania czworonoga, którego nie da się uniknąć. Chyba, że posiadamy własne podwórko, po którym będzie biegał. Choć i to nie zapewni mu odpowiedniego rozwoju. Zresztą nie ma co się wykręcać – piesze wyprawy z pupilem to sama przyjemność.

Gdzie poznać nowych ludzi? Odpowiadamy – na spacerze

Codzienny ruch z psem może nieść również wiele korzyści zdrowotnych zarówno dla właściciela jak i pupila. Dobra kondycja i dawka endorfin gwarantowana. Spacery mają jeszcze jeden, nie tak oczywisty plus, o którym nie można zapomnieć. Wybranie się z psem do często uczęszczanego parku to doskonała okazja, by poznać kogoś nowego.

Idąc z psem na spacer często spotykamy wiele innych ludzi. Są to biegacze, spacerowicze, rodzice z dziećmi. Ale również inni posiadacze psów, którzy wyszli na przechadzkę ze swoimi pupilami. Spacerując i przystając w miejscach, gdzie pies może się wybiegać, można zapoznać się z innymi ludźmi, zacząć miłą rozmowę na temat pielęgnacji psa, spacerów. Czasem psy same lgną do siebie i chcą się bawić – wtedy okazja, by kogoś zagadnąć nasuwa się sama.

Zobacz także

Jaka jest najlepsza rasa psów na podryw?

Naszym zdaniem najlepsza rasa psów na podryw to Golden Retriever. Mając w domu psa tej rasy z pewnością jest jeszcze łatwiej o nowe znajomości. Nie ma chyba bardziej przyjaznych i radosnych psów. Golden Retriever kocha wszystkich bez wyjątku, rzadko szczeka, nie wystraszy nikogo. Potrafi radośnie przywitać się z zupełnie obcą osobą.

Miłe usposobienie Golden Retrievera to nie wszystko. Pies tej rasy jest również bardzo przyjemny jeśli chodzi o wygląd. Wygląda jakby był wciąż uśmiechnięty i pokazuje to całym sobą. Z takim towarzyszem powodzenie u innych gwarantowane, ciężko bowiem przejść obok tego psa obojętnie i go nie pogłaskać.

Golden Retriever zwiększa szanse na podryw

Golden Retriever może być twoją przepustką do nowych, wspaniałych znajomości. Wystarczy tylko, że będzie on dobrze wytrenowany i nauczymy go sztuczek, które przyciągają uwagę. Aportowanie to specjalność goldenów, więc już jedną umiejętność mamy niemal pewną. Psy tej rasy są uważane za jedne z najbardziej inteligentnych czworonogów, są bardzo pojętne i szybko się uczą, z poznaniem każdej nowej sztuczki nie powinno więc być problemu.

Może cię również zainteresować