Poniżej prezentujemy zapowiedzi i planowane mioty Golden retriever w hodowli Queen Rosa na rok 2022. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu szczeniaka lub chcesz zostać wpisany na naszą listę oczekujących prosimy o kontakt. Więcej informacji znajdziesz na stronie szczeniaki.

zapowiedzi i planowane mioty golden retriever 2022

Planowany miot Golden retriever wiosna/lato 2022

Pierwszy miot psów Golden retriever w 2022 roku planujemy na wiosnę. Mamą szczeniąt zostanie nasza wyjątkowa i energiczna Rabella, natomiast ojcem będzie utytułowany Kalif. Rodzice posiadają badania wykluczające choroby genetyczne (do wglądu). Szacujemy, że szczenięta urodzą się w kwietniu 2022 i będą gotowe do przeprowadzki do nowych domów w czerwcu 2022. Mamy nadzieję, że to połączenie da nam Goldeny dla aktywnej rodziny lub tych, którzy chcieliby przyjrzeć się różnym aktywnościom dla psów.

Planowany miot Golden retriever jesień/zima 2022

W okresie jesienno – zimowym planujemy dwa mioty Golden retriever.

Planowany miot jesienny Golden retriever 2022 r. Mamą szczeniąt zostanie nasza przekochana i słodka Rances, a ojcem zostanie samiec Kalif. Rodzice posiadają badania wykluczające choroby genetyczne (do wglądu). Szacujemy, że szczenięta urodzą się pod koniec lata 2022 r. i będą gotowe do przeprowadzki do nowych domów jesienią 2022 r. W tym miocie można spodziewać się zarówno perspektyw pracy w dogoterapii, psów sportowych jak i aktywnych psów rodzinnych.

Planowany miot zimowy Golden retriever 2022 r. Mamą zostanie nasza urocza Diana (Rosa), a ojca szczeniąt poznamy w późniejszym terminie. Suczka posiada badania wykluczające choroby genetyczne (do wglądu). W tym miocie spodziewamy się piesków o szczególnych predyspozycjach do pracy w dogoterapii, psich sportach oraz cudownych psów rodzinnych.

Dla naszych szczeniąt pragniemy znaleźć odpowiednie domy, dlatego też sprawdź czy spełniasz nasze wymagania dotyczące zakupu szczeniaka, a także czego możesz oczekiwać od nas.

Dla naszych szczeniąt pragniemy znaleźć odpowiednie domy, dlatego też sprawdź czy spełniasz nasze wymagania dotyczące zakupu szczeniaka.