Ola – Jastrzębie Zdrój woj. śląskie

Ola – Jastrzębie Zdrój
woj. śląskie

Jestem posiadaczką wspaniałej, mądrej suczki z tej hodowli. Pani Beata jest bardzo zaangażowana w wychowanie piesków. Szczenięta wychowywane są w przyjaznych domowych warunkach. Właścicielka troszczy się o nie i służy dobrą radą w razie problemów i wątpliwości, zarówno przed jak i po zakupie pieska. Już od narodzin piesków bardzo dobry kontakt, wszelkie informacje o stanie zdrowia oraz wizytach weterynaryjnych podawane na bieżąco.
Serdecznie polecam hodowlę, myślę że lepiej nie mogłam trafić!

Adam – Katowice

Adam – Katowice
Śląsk

Nasz Enzo pochodzi z hodowli Queen Rosa i to był świetny wybór. Piesek trafił do nas zsocjalizowany, świetnie odnajdywał się wśród innych zwierząt, ludzi oraz w nowym otoczeniu. Miał świetnie opanowaną higienę i właściwie od samego początku załatwiał swoje potrzeby tylko na spacerku. Kiedy do nas trafił znał już podstawowe komendy. Jest łagodny, radosny i żywotny. Co najważniejsze, od samego początku mogliśmy liczyć na wsparcie Pani Beaty, która z ogromną cierpliwością odpowiadała na nasze pytania i wątpliwości. A było ich wiele, bo Enzo to nasz pierwszy piesek. Z pełnym przekonaniem polecamy Queen Rosa!

Ola – Turza Śląska

Ola – Turza Śląska
woj. śląskie

Polecam hodowlę Queen Rosa każdemu kto chce mieć przyjaciela na 4 łapach!
Pani Beata (właścicielka) bardzo oddana pieskom. Jako, że jestem na wózku wybrała odpowiedniego pieska do moich potrzeb. Maluchy od samego początku socjalizowane. Zanim odebrałam Rodrigo był stały kontakt, wiedziałam w jakich warunkach żyje ( osobiście odwiedziłam w hodowli). Mając psinke w domu bez problemu mogę pytać o poradę.