Jak bawić się z psem w domu – 5 fajnych pomysłów

Zabawa z psem w domu to nie tylko sposób na spędzenie wspólnego czasu, ale także świetna okazja do wzmocnienia więzi i zapewnienia psu odpowiedniej dawki radości i rozrywki. Jak się bawić z psem w domu? Przedstawiamy 5 fajnych pomysłów!

Możliwość komentowania Jak bawić się z psem w domu – 5 fajnych pomysłów została wyłączona

Nowe rolnictwo – co nam dają produkty z owadów

Kilka gatunków owadów - najpopularniejsze z nich to mącznik młynarek, czarna mucha czy świerszcz kubański - to dziś zwierzęta gospodarskie. Mają one zatem według prawa taki sam status, co bydło, trzoda chlewna, drób czy akwakultura. Skąd taka legislacja i co dają nam produkty z owadów?

Możliwość komentowania Nowe rolnictwo – co nam dają produkty z owadów została wyłączona

Fizjoterapeutyczne usługi weterynaryjne – dowiedz się, na czym polega fizjoterapia dla zwierząt!

Fizjoterapia weterynaryjna to stosunkowo młoda, ale prężnie rozwijająca się dziedzina weterynarii, która skupia się na pomaganiu zwierzętom w powrocie do zdrowia po przebytych operacjach i chorobach. Jakie zabiegi oferuje się w jej zakresie? Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Możliwość komentowania Fizjoterapeutyczne usługi weterynaryjne – dowiedz się, na czym polega fizjoterapia dla zwierząt! została wyłączona
Read more about the article Akcesoria dla psów – jakie będą przydatne dla szczeniąt?
birthday off beautiful corgi fluffy on green lawn and colorful party flags on the background

Akcesoria dla psów – jakie będą przydatne dla szczeniąt?

Na przyjęcie szczeniaka do domu należy się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim konieczne jest przygotowanie odpowiedniej wyprawki. Pamiętać jednak trzeba, że akcesoriów dla szczeniaka nie powinno się kupować pod wypływem impulsu. W takim bowiem przypadku może się szybko okazać, że zakupione gadżety nie przypadną szczeniakowi do gustu. Lepiej jest dokładnie takie zakupy przemyśleć. Jakie jednak akcesoria dla szczeniaków są niezbędne?

Możliwość komentowania Akcesoria dla psów – jakie będą przydatne dla szczeniąt? została wyłączona
Read more about the article Rozważania nad wyborem odmiany czereśni czy wiśni
A great harvest of ripe red cherries on a tree branch. Selective focus.

Rozważania nad wyborem odmiany czereśni czy wiśni

Wbijając pierwszą łopatę w ziemię swojego ogrodu, myślimy o wielu rzeczach. Kim będziemy dla naszych roślin? Pryncypałami, pielęgniarzami, przyjaciółmi czy barbarzyńcami? Ale jedno jest pewne – już teraz zaczynamy snuć marzenia o smaku soczystych owoców prosto z drzewka. Czereśnie i wiśnie to nieodłączny element rodzimego krajobrazu - zachwycają one zarówno swą urodą oraz słodko-kwaśnym smakiem.

Możliwość komentowania Rozważania nad wyborem odmiany czereśni czy wiśni została wyłączona

Jak wybrać idealne szelki dla yorka?

Yorkshire terrier, potocznie nazywany yorkiem, to jedna z najbardziej uroczych i jednocześnie delikatnych ras psów. Choć niewielkie rozmiary i lekka waga mogą sugerować, że wybór akcesoriów dla nich jest prosty, w rzeczywistości wymaga on szczególnej uwagi.

Możliwość komentowania Jak wybrać idealne szelki dla yorka? została wyłączona

Petso.pl – Innowacyjna platforma dla miłośników czworonożnych przyjaciół

Petso.pl to nowatorski portal stworzony z myślą o miłośnikach czworonożnych przyjaciół. Jest to nie tylko serwis ogłoszeniowy, ale również dynamiczna społeczność skupiająca zweryfikowanych hodowców psów i kotów rasowych oraz potencjalnych właścicieli.

Możliwość komentowania Petso.pl – Innowacyjna platforma dla miłośników czworonożnych przyjaciół została wyłączona

Dogoterapia – co to jest i jak zostać dogoterapeutą?

Dogoterapia to stosunkowo nowa dziedzina, która zdobywa coraz większe uznanie wśród specjalistów oraz osób potrzebujących wsparcia. Wspomaganie innych terapii dzieci i dorosłych za pomocą psów staje się coraz bardziej popularne w Polsce. W artykule opiszemy, czym jest dogoterapia, jak zostać dogoterapeutą oraz gdzie we Wrocławiu można zrobić kurs dogoterapii.

Możliwość komentowania Dogoterapia – co to jest i jak zostać dogoterapeutą? została wyłączona

Niezbędne dodatki do akwarium i oczka wodnego

Dodatki do akwarium i oczka wodnego pełnią wiele ważnych funkcji. Każdy miłośnik takich rozwiązań poszukuje najciekawszych propozycji. Nie możemy pomijać odpowiedniego oświetlenia, skutecznych preparatów i roślin akwariowych.

Możliwość komentowania Niezbędne dodatki do akwarium i oczka wodnego została wyłączona

Jaki szampon dla psa wybrać?

Wybór szamponu dla psa zależy od wielu czynników, takich jak wiek psa, rodzaj jego skóry i sierści, ewentualnych problemów skórnych czy chorób...

Możliwość komentowania Jaki szampon dla psa wybrać? została wyłączona

Zalety karmy bezzbożowej dla psa

Prawidłowo dobrana karma dla psa powinna dostarczać czworonogowi potrzebne składniki odżywcze, aby każdego dnia był pełen energii i mógł latami cieszyć się dobrym zdrowiem. Zdecydowana większość właścicieli psów zdaje sobie sprawę z tego, że idealna karma powinna być wolna od barwników i sztucznych aromatów. W jej składzie nie powinny się znajdować sztuczne konserwanty i inne niekorzystne dla zdrowia dodatki. Często jednak zapominają o tym, że stosowanie karmy z dodatkiem zbóż nie jest najlepszym wyborem.

Możliwość komentowania Zalety karmy bezzbożowej dla psa została wyłączona

Jak zadbać o stymulację umysłową psa? 3 treningi, które możecie wykonać w domu

Do zachowania zdrowia czworonogi potrzebują nie tylko odpowiedniej ilości ruchu, ale także wyzwań umysłowych. Bez treningów i zadań stymulujących psią psychikę zwierzęta mogą popadać w apatię, a także rozwijać różne problemy behawioralne. Poniżej znajdziesz propozycję trzech, prostych i niedługich treningów, które możesz przeprowadzić każdego dnia.

Możliwość komentowania Jak zadbać o stymulację umysłową psa? 3 treningi, które możecie wykonać w domu została wyłączona

Dlaczego psy gryzą przedmioty? Zobacz co zrobić, aby pies nie był destrukcyjny

Większość z nas słyszała historie jak to pies pogryzł ulubione buty swojego opiekuna, lub zdewastował kanapę a następnie merdając ogonem czekał przed drzwiami na powrót “Pancia”. Jaka jest przyczyna, że psy lubią gryźć przedmioty z ich otoczenia i niekoniecznie zabawki, które do nich należą? W tym artykule dowiesz się jak przekonać swojego czworonoga, żeby zostawił w spokoju skarpetki, meble, papier toaletowy czy poduszkę.

Możliwość komentowania Dlaczego psy gryzą przedmioty? Zobacz co zrobić, aby pies nie był destrukcyjny została wyłączona