Z radością prezentujemy kolejne zapowiedzi miotów Golden retriever w naszej hodowli Queen Rosa na rok 2023. Wszelkie pytania związane z zakupem szczenięcia lub wpisem na listę oczekujących można kierować na nasz adres e – mail lub telefonicznie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie hodowli w zakładce szczeniaki.

planowane mioty golden retriever zapowiedź 2023

Pierwszy planowany miot Golden retriever wiosna 2023

Już na wiosnę spodziewamy się długo wyczekiwanych szczeniąt a ich mamą będzie nasza słodka i bezkonfliktowa Diana. Ojcem natomiast zostanie Direct Hit iz Doliny Solnca. Obydwoje rodzice są zdrowi (rodowód i wyniki badań do wglądu). Przewidujemy, że szczeniaki pojawią się na świecie pod koniec kwietnia 2023. Natomiast przygotowania szczeniąt do opuszczenia hodowli potrwają do czerwca. Wierzymy, że to skojarzenie da nam piękne Goldeny o zrównoważonej psychice i spokojnym temperamencie.

Golden Retriever Miot „J” 26.03.2023

Drugi miot Golden retriever to lato 2023 r.

Mamą zostanie nasza Rabella a ojca szczeniąt poznamy za kilka tygodni. Jak wskazuje imię to piękna suczka o typowym dla rasy wyglądzie i charakterze. Tego samego spodziewamy się po szczeniętach tej pary. Suka hodowlana posiada doskonałe wyniki badań potrzebne do tego by zostać mamą (do wglądu). Ojciec jest utytułowanym młodym samcem. 

Kolejny miot, tym razem zimowy Golden retriever 2023 r.

Mamą szczeniąt zostanie nasza przeurocza Rances a ojciec zostanie podany w późniejszym terminie. Oboje rodziców będą posiadać badania genetyczne wykluczające choroby typowe dla rasy (do wglądu). Ufamy, że psiaki urodzą się końcem roku 2023 r. i będą gotowe powędrować w świat z nowymi opiekunami w grudniu 2023. W tym miocie przewidujemy perspektyw pracy w dogoterapii oraz piesków rodzinnych.

Dla przyszłych szczeniąt poszukujemy domów pełnych miłości a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową, n której znajdują się kryteria dotyczące możliwości zakupu szczenięcia z naszej hodowli Queen Rosa.

Dla naszych szczeniąt pragniemy znaleźć odpowiednie domy, dlatego też sprawdź czy spełniasz nasze wymagania dotyczące zakupu szczeniaka.